Novoroční věštění 2003

Nebojte se poznat
svoji budoucnost


... z akce Novoroční věštění

Lidé v poslední době hodně spoléhají na astrology, kartářky, senzibily ..., že jim pomohou vyřešit všechny problémy. Ano, je ještě několik nedůvěřivců, kteří o údajích těchto lidí pochybují, ovšem to jen do okamžiku, než se sami na vlastní kůži přesvědčí, že hvězdy, karty, kameny ... nelžou. Že věštění je věcné, strohé a nemilosrdně nám odkrývá budoucnost.

Umění předvídat pozemské události, umění starému jako svět, bylo věnováno nedělní Novoroční setkání, pořádané mystikem nového světa Zdenkou Blechovou na Pedagogické fakultě v Plzni. Na setkání plném záhad a tajemství jste mohli získat informace o astrologii, automatické kresbě, numerologii, grafologii, geopatogeních zónách, reiki, iris diagnostice, předpovědi tarotu, výkladu z ruky. Zdenka Blechová pozvala tolik hostů, že bylo možné vyhovět všem přáním a odpovědět téměř všem zvědavým návštěvníkům.


Zdroj: TIP TÝDEN, ročník 4/číslo 1 (8.1.2003), str. 3ZDENKA BLECHOVÁ při své přednášce o partnerských vztazích a sexu bez zábran.

NUMEROSKOP v podání paní Aleny Holzerové z Plzně byl velmi vyhledáván.

CHANNELING - automatická kresba - Ivety Dvořákové vzbudil zaslouženou pozornost

POŘADATELÉ Emilka a František se loučí s hosty celého odpoledne a předávají jim malou pozornost.

Pokud se naučíme žít přítomností, čistíme si minulost a připravujeme budoucnost

NOVOROČNÍ VĚŠTĚNÍ 2003

PŘÍTOMNÍ SE mohli seznámit s bohatou nabídkou sortimentu esoterického zaměření od firmy Keramika Zdenka.

NUMEROSKOP v podání paní Aleny Holzerové z Plzně byl velmi zajímavý.MANDALY v podání manželů Matoušových z Prahy značně zaujaly účastníky akceASTROLOGIE od paní Jaroslavy Měšťanové zaujala každého, kdo se u jejího stánku zastavilNEDĚLNÍ MRAZIVÝ den vyměnilo za atmosféru lásky a pohody nečekaně mnoho posluchačů a zájemců.TANTRICKÉ BUBNY aneb Ježkův pralesní orchestr si získaly svými rytmy brzy celý sál. Řada posluchačů se tak oddala nefalšované taneční extázi...PŘIVEDLA MĚ sem zvědavost a kamarádka, ale jsem moc ráda, že se tak stalo," prozradila nám Helena Volfová z Klatov (na snímku vpravo) hned po té, co si nechala udělat grafologický rozbor u grafoložky paní Ivy Petřekové.JAK SE ZBAVIT škodlivin předvedl v řízené očistě těla Jaroslav Masák na klientce Šárce Holotové.VÝKLAD Z RUKY od Květy Červencové (na snímku vlevo) byl jednou z nejvyhledávanějších služeb na celé akci.NÁVŠTĚVNÍCI pozorně naslouchají Jiřímu Kubíkovi a jeho astrologii.ZVUKAŘ Slávek Saček si u svých aparátů na nedostatek práce rozhodně nemohl stěžovat...OBRAZY MLADÉHO malíře Stanislava Šteifa vzbudily zaslouženou pozornost.