Cvičení

 Cvičení probíhá v příjemném prostředí  Meditačka 
 meditační místnosti Čajovny kavárny Relax,            
 Bolevecká náves 7 v Plzni. 
O  p r á z d n i n á c h  n e c v i č í m e 

Meditační místnost
    Meditační místnost pronajímáme k různým účelům        
             bližší informace naleznete zde

Pro pojištěnce METAL ALIANCE příspěvek  na cvičení 150 až 300,- Kč 


Časový rozpis jednotlivých cvičení ZDE.


Cvičení na páteř
pod vedením Zdenky Blechové

 Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie.
 Cvičí se pomalým tempem při relaxační hudbě.

Kde: v meditační místnosti Čajovny kavárny RELAX, Bolevecká náves 7 v Plzni, tel. 603 104 140

Kdy: od
středa od 18.30 - 19.30

Cena cvičení 100,- Kč     
Permanentka 10 cvičení                      800,- Kč (ušetříte 200,- Kč)

* * * * * *

Od narození jsem měla problémy s páteří. Zjistila jsem, že nejlepší lék na její uzdravení je pravidelné cvičení a posilování svalů okolo páteře. Pokud je páteř pružná, cítíme se vitální a nic nás nebolí. Pokud necháme páteř ztuhnout, odrazí se její nehybnost i na dalších orgánech. Protože mě bolesti páteře v mládí často sužovaly, hledala jsem pro sebe pomocnou ruku. Tu jsem našla v různých cvicích, které pomáhají od bolesti. Mé cvičení je zaměřeno na cviky z jógy, posilování, shiatsu, rehabilitačního cvičení, protahování. Dnes mě páteř nebolí a v mládí jsem často navštěvovala lékaře. Zkuste si se mnou pravidelně zacvičit, a můžete i vy pocítit úlevu od bolesti. Na závěr cvičení si vždy uděláme krátkou masáž.

* * * * * *

Páteř má  vliv na celkové naše zdraví a pokud je přetěžována jednostranným pohybem či nicneděláním, objevují se zdravotní potíže, kterou jsou následkem disharmonie jednotlivých obratlů. Každý obratel je totiž napojen na meridiány, které prokrvují celé naše tělo. Pokud je v některé části těla zablokována energie, vzniká tam nemoc. Ta se dá odstranit zprůchodněním energie v dané části těla. Například špatně prokrvená kostrč má vliv na funkci našich nohou a je spojená s naší materiální sférou. V oblasti života značí: bojím se toho, co bude dál, nebo změn v životě.
Páteř od kříže do oblasti lopatek je spojená s naší psychickou zátěží. Chce to zvolnit, vypudit myšlenky, které nás obtěžují a dát se do klidu. Od lopatek po hlavu je páteř spojená s naší duší. Stále jdu hlavou proti zdi a nevnímám, že už bych měla být někde jinde, nebo něco dělat jinak. Mohou se z náporu disharmonie objevovat i bolesti hlavy, ztuhlost šíje je známkou ztuhlosti měnit život. Ramena jsou známkou toho, že na nich stále nosím břemena všech. Mezi lopatkami máme středisko vůle a pokud nechceme naslouchat naší duši, může nás bolet zrovna tam. Je to strach z nových věcí a přitom na nás naše duše tlačí. Bolest za ušima je následkem usazeného stresu. 

**********************************************


P O W E R   F I T N E S S

v Čajovně kavárně RELAX, Bolevecká náves 7 v Plzni, tel. 603 104 140

V krásném prostředí antických lázní - sauny a páry - si můžete zcela sami vychutnat tento zážitek každý den od 14 – 22 hod.

NOVINKA - relaxace těla a mysli

Můžete využít při návštěvě páry, nebo sauny - použití je ZDARMA.

POWER FITNESS je prvotřídní zařízení, které přináší nový rozměr do kondičního cvičení. Je určený pro všechny věkové kategorie. Svaly se stahují a reagují ve třech směrech. Výsledkem je neuvěřitelné zlepšení síly a výkonu. Jde o skutečný průlom v kondičním a posilovacím cvičení, protože umožňuje optimálně zatěžovat lidský organismus a přitom minimalizovat nadměrné nárazy, dopady, zatížení. Gravitace je tou silou, která přidává zátěž lidskému organismu. Výsledkem je, že tělo překonává daleko větší zátěž při každém pohybu.

Přínos: Zařízení slouží pro rehabilitaci, ale nabízí i masáž celého těla. Dokáže pracovat pasivně se všemi svalovými skupinami těla, snižovat stres snížením hladiny kortisolu v krvi a zvýšením hladiny serotoninu. Zlepšuje krevní oběh a okysličuje krev, což vede ke snižování hladiny toxinů v těle a tím ke snižování projevů celulitidy. Pomáhá v boji proti osteoporóze zvyšováním minerální hustoty kostní tkáně, zvyšuje produkci kolagenu, což zase vede k hladší pokožce.