Co se naučíte v kurzech automatické kresby nebo channelingu?

Automatická kresba
Automatická kresba je napojení na naše nevědomí. Zaznamenáváme naše vnitřní pocity a učíme se prostřednictvím kresby se poznávat. 

Podrobnější charakteristika: Při normálním kreslení zapojujete rozum. Víte, co chcete nakreslit a jaký to má mít tvar. Snažíte se vést ruku, aby vaše kresba byla co nejhezčí. Při automatické kresbě, které učí Zdenka Blechová, malujete zavřenýma očima, takže dáváte volnost vaší ruce, aby si čmárala, jak chce. Pak se učíte rozeznávat, co jste namalovali. Dokážete číst sami v sobě. Uvědomit si, že to, co prožíváte jako radost, nemusí být radostí a naopak smutek, že může být radostí. Přijdete si na mnoho paradoxů díky vnitřnímu napojení na vaši duši.

************
Automatické písmo nebo-li channeling
Je napojení na vesmírný zdroj, ze kterého se dají získávat informace.
Podrobnější charakteristika: Někdo pracuje s Vesmírem již mnoho životů, a proto je mu dáno získávat informace ze zdroje. Je pomocníkem Vesmíru. Ale každý se můžete naučit pomocí automatického písma nalézt odpovědi, týkající se sebe. A to je důležité, protože se můžete naučit prostřednictvím channelingu zeptat na cokoliv a naleznete odpovědi. Je zapotřebí tuto techniku trénovat a čím více budete v kontaktu s vaší duší, tím čistější odpovědi budete dostávat. Není to technika, prostřednictvím které se mám ptát na druhé, ale technika, která mě pomůže pochopit, kdo jsem.

zpět