Meditace Tělo a duše

aneb jak se přijmout a mít se ráda

Cd-telo*****************************************

Meditace: Zdenka Blechová

Hudba:    Tomáš Chmel

Návrh obalu a grafická úprava: Vladimír Malovec

******************************************

Obsah CD

1. CD meditace Tělo a duše      44:48

2. CD hudba Tělo a duše           44:48

Celková délka: 44:48

Toto CD vám pomůže přijmout své tělo a vážit si sama sebe. Pravidelným posloucháním budete mít možnost si uvědomit, jak je pro vás každá část vašeho těla důležitá. Budete milovat každou buňku vašeho těla a ona vás.

Meditace pomáhá obnovovat vaše buňky v těle, abyste se mohli uzdravit. Vrací vás do minulosti a léčí bloky, ke kterým došlo tím, že jste zapomněli na sebe.  Každodenním posloucháním meditace se vaše tělo uzdravuje, protože se ho znovu učíte přijímat jako svoji součást a uvědomujete si stále více hodnotu svého zdraví.

Anděl CD obsahuje dvě skladby. První skladbou je mluvená meditace a druhou skladbou je hudba, pod jejímž prahem je nahrána mluvená meditace. Tuto hudbu můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv a přesto vás bude léčit. Je dokázáno, že i když usnete při televizi nebo při meditaci, vše, co se okolo vás děje a co slyšíte, vaše podvědomí zaznamenává. A tak i při hudbě vaše podvědomí bude zaznamenávat slova mluvené meditace, a tím vám pomáhat k uzdravení. Hudbu můžete poslouchat neustále, třeba i v autě.

S CD pracujte tak, že si každý den vyhradíte čas na mluvenou meditaci, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Vypněte zvonek, telefon atd. Meditaci můžete poslouchat ve stejném čase, nebo v jiném dle vašich možností. Druhou skladbu, hudbu, můžete poslouchat kdykoliv během dne a třeba i víckrát. CD poslouchejte každý den pravidelně po dobu jednoho měsíce. Pak vynechte jeden měsíc a znovu poslouchejte jeden měsíc. Takto můžete neustálý proces opakovat neustále, dokud se nebudete cítit vitální a zdraví.

V návaznosti na CD si můžete přikoupit knihu „Nemoci pocházejí z emocí aneb vše se dá vyléčit“, která vysvětluje, jak vzniká nemoc, a že příčinou nemocí je hledání lásky.

Nebo „Karty zdraví aneb co nám říká tělo“, které obsahují 50 karet našich orgánů, kde každý orgán vypovídá o tom, proč onemocněl a co můžu udělat pro jeho uzdravení. Obsahují i mantry pro změnu myšlení. Když léčíme mysl, léčíme i tělo.

Zvikuvoá ukázka zde:

CD můžete zakoupit v e-shopu Zdenky Blechové s 10% slevou ZDE.

zpět