Hudba života

Toto CD se hodí pro práci na sobě jak vaší, tak i s ním můžete pracovat se svými přáteli a vzájemně se obohacovat. Hudba z tohoto CD vám ukáže pocity vašich přátel, vaše pocity, vaši životní cestu prostřednictvím vašeho životního čísla a vaše podvědomí z obrázků, které si můžete namalovat automatickou kresbou. Návod na práci s CD naleznete uvnitř obalu. Přeji vám příjemnou práci s hudbou vašeho života.

*************************************

Hudba: Antonín Chodora

Průvodní slovo a návod poslechu: Zdenka Blechová

Obal navrhl a graficky zpracoval: Vladimír Malovec

*************************************

Cd-hudba-zivota_web Obsah CD:

01 Jiskření - početí - zrození - 6:36
02 Samota - 5:55
03 Naděje - 6:36
04 Navštívil mě strach - 4:28
05 Čas nám neúprosně běží - 7:27
06 Touha a vášeň - 4:19
07 Musíme jít dál - 5:35
08 Zpověď a pokora - 2:47
09 Klid na duši - 5:12
10 Restart - 2:32

Celkový čas: 50:58

Návod na používání CD

Toto CD vzniklo spontánně jako většina mých CD. Zadala jsem autorovi hudbu s úplně jiným záměrem, a když jsem poprvé poslouchala stvořenou hudbu, říkala jsem si, to přece nemůžu vydat, to se lidem líbit nebude. Ale ono se nám vše nemusí líbit hned, ale časem třeba zjistíme, že to, co se nám v životě nelíbilo, nám bylo nejvíce prospěšné. Jednou jsem před přednáškou požádala Vesmír: Prosím, ať má přednáška je poučná a líbivá! A z Vesmíru přišla otázka: Opravdu líbivá? Musela jsem se zasmát. Ano, to co je poučné, nemusí být líbivé. A proto jsem opravila svoji prosbu: Poučná. To je důležitější než líbivá.

Než jsem se rozhodla toto CD vydat, půl roku jsem s hudbou pracovala a studovala její dopad na širší veřejnost. Na přednáškách jsem občas pustila některou z těchto skladeb a nechala lidi vnímat jejich pocity. Byly rozdílné, jako jsme rozdílní my všichni. Někomu se hudba líbila, někomu nelíbila, ale dle pocitů, které si lidé odnášeli z určité skladby, jsem zjistila, jak na tom jsou ve svém podvědomí. V kontaktu se svojí duší.

Když si přečtete názvy skladeb, jak jdou za sebou, zjistíte, jak v životě vše po sobě následuje. CD je vlastně takovou naší poutí. Vše je obsaženo ve všem, a tak i obsah skladeb je obsažen v každém vztahu, v každém životě, v celém Vesmíru. Vždy něco začíná jiskřit, pak je tam hodně pocitů, strachů, zpytování, pochopení a opět klid pro další jiskření. Nic není věčné, vše je v pohybu a my neustálým opakováním zákonitostí Vesmíru začínáme chápat pravé hodnoty člověka. Začínáme na vše nahlížet jak andělé. Už nechceme škodit, ale chceme pomáhat uzdravovat vše okolo sebe vzájemnou láskou.

Pusťte si skladby jednotlivě a naciťujte, co se děje uvnitř vás. Líbí se vám hudba, jaké máte pocity, jaká myšlenka vám přišla na mysl, kde cítíte v těle určité chvění nebo nelibé pocity?

Hudbu z CD si pouštějte tak dlouho, dokud neucítíte, že se vám líbí. A věřte, že se vám bude líbit. Dostane se vám do podvědomí a bude léčit vámi nezpracované stinné stránky vaší osobnosti. Například skladba „Samota“ — někdo u ní má příjemné pocity, někdo řekne, že je to, jako jednou nahoře a podruhé dole, někomu se nelíbí. Přesně tak daný člověk, dle toho, co o skladbě říká, vnímá svoji samotu. Když si skladbu bude pouštět více, najednou zjistí, že je mu v této hudbě dobře, a to znamená, že si začíná uvědomovat, že i v samotě je mu dobře nebo mu bude dobře.

Skladby můžete pouštět i svým přátelům a dle toho, jaký budou mít názor na určitou skladbu, dle toho si můžou uvědomit, co z dané skladby cítí — například skladba „Touhy“. Jak cítíme své touhy? Než jim budete pouštět skladby, neříkejte jim, jak se skladba jmenuje, aby nebyli ovlivněni názvem skladby ve svých pocitech. 

Pusťte si dle svého životního čísla skladbu, která náleží k vašemu číslu — přečtěte si název skladby a uvědomte si své pocity. Přesně o tom je váš život.

Poslechněte si určitou skladbu a pak si z ní udělejte automatickou kresbou obrázek. Zjistíte, jaké barvy se z této skladby ukrývají ve vašem podvědomí. Je třeba malovat zavřenýma očima a znát význam barev — učím na svém kurzu „Automatická kresba“.

Prezentace na Youtube: ZDE

CD můžete zakoupit v e-shopu Zdenky Blechové s 10% slevou ZDE.

zpět