Časopis č. 57/2017

Mys_57

Mysteria tajemna č. 57

Časopis Zdenky Blechové o channelingu, budoucnosti,

poznání věcí okolo nás s návodem na změnu myšlení

Prosinec 2017

Cena 39 Kč

Obsah:

Předpověď narok 2018

Poznatky ze života

S moudrostí a humorem

Přehled knih Zdenky Blechové

 

Vytahuje se Pepa před manželkou: „Pod stromeček ti dám celý svět!“

„To vím, určitě tam budu mít kapesní atlas!“

---------

„Žádné dárky k Vánocům mi kupovat nemusíš,“ oznamuje ženě na začátku prosince pan Vaněk. „Stačí, když mne budeš milovat a budeš mi věrná.“

„Pozdě,“ povzdechla si ženuška, „já už jsem ti koupila kravatu.“

EDITORIAL

Milí přátelé,

již 15 let se setkáváme prostřednictvím mého časopisu. Jsem ráda za vaši přízeň, a pokud se vám díky mému časopisu či knihám, kartám nebo CD život změnil k lepšímu, těší to i mě, neboť jen prací na sobě mohu měnit svět. Přeji vám do dalších let hodně zdraví, abyste si mohli dopřát vše, po čem toužíte, hodně síly, abyste své sny mohli uskutečnit, a hodně lásky, abyste vždy věděli, co potřebujete k radosti a naplnění svého života.

S láskou Zdenka Blechová

* * * * * * *

Zdenka a Země Předpověď channelingem na rok 2018, kterou Zdenka Blechová přijala začátkem listopadu, naleznete v poselstvích na rok - ZDE

* * * * * * *

 Ráda bych toto číslo časopisu věnovala moudrosti. Neboť moudrost léčí všechny špatné skutky, pomáhá nalézt dobré skutky a díky ní se nachází moudrost života ve všem, co k nám přichází.

Proto tento časopis je věnován mým poznatkům na životní cestě, skrze které ve mně uzrávala moudrost.

O očích

Oči jsou o vidění. Koho chci vidět? Sebe nebo druhé. Pokud chci vidět druhé, nemůžu mít čas na to, abych viděla sebe. Pokud budu symbolicky více pozorovat druhé a kontrolovat je, nebudu mít čas na to dívat se na sebe a ztrácím tím svoji vlastní sebekontrolu.

Co chci vidět? Chci vidět něco zajímavého, co mě obohatí nebo něco, co dělají ostatní? I na to potřebuji čas a záleží, které činnosti dám přednost. Proto se říká, že příroda a zelená barva oči léčí. Tam nepotřebuji oči proto, abych viděla emoce druhých a zaobírala se jimi.

Oko Šedý zákal vzniká tím, že se trápím všedností života a nenacházím žádné rozveselení, které by mělo přijít prostřednictvím druhých a sama si radost neumím udělat. A tak žiji všednost, která mě nebaví, protože si ještě neuvědomuji vzácnost života.

Zelený zákal vzniká tím, že se trápím tím, co mají druzí, a co nemám já, a nevidím to, co mám. Slepě závidím, protože nevidím pod povrch, a chci se opíjet jen iluzí, kterou vidím na druhých. Ale kdybych znala všechny podrobnosti, uvědomila bych si, že není komu co závidět. Že vše má své plus i mínus.

Když něco slyšíte a díváte se okolo sebe, váš zrak je roztříštěný, a tím i informace, které přijímáte do mozku jsou chaotické. Oči jsou spojeny s mozkovým centrem,ovládají naše vidění světa a druhých. Pokud něco nechci vidět, nemůžu měnit myšlení, a tudíž i můj mozek se pohybuje na stejné frekvenci. Pokud chci něco vidět a chci to řešit, dostává můj mozek nové informace a začíná měnit myšlení v rámci pohledu na druhé. Pokud budu řešit detaily, mozek to zaznamená jako svůj růst.

Když vám někdo něco povídá a vy se mu díváte do očí, můžete poznat, zda mluví od srdce či z rozumu. Zda jeho informace jsou upřímné nebo neupřímné. Upřímný člověk se dokáže druhému při rozhovoru dívat do očí, neupřímný člověk těká očima kolem sebe. A právě z očí se dá vyčíst mnoho. Je to pohled do duše druhého, který odkrývá nepoznané.

Zkuste naslouchat s otevřenýma očima a se zavřenýma očima. Zjistíte, jaký je to rozdíl. Otevřené oči se nedokáží tak soustředit na informace jako zavřené oči. Tam v nitru, v klidu dokážeme více vnímat informace a jejich význam, než když na to hledíme. A proto intuice se rodí právě tím, že nasloucháte v nitru sami sobě. Tam vzniká skutečný kontakt se vším v okolí, a ne tím, že se budete dívat do okolí.

zpět