Časopis č. 56/2017

Mys_56

Mysteria tajemna č. 56

Časopis Zdenky Blechové o channelingu, budoucnosti,

poznání věcí okolo nás s návodem na změnu myšlení

Září 2017

Cena 39 Kč

Obsah:

O channelingu

Ukázka z knihy "Oduv ve svých rukách"

Humor 

 

EDITORIAL

Stále si říkáme, kdy už to bude, ale ono je to již teď, jen si to neuvědomujeme. Je třeba žít teď a nečekat na nic, co bude. Pokud to pochopíte, bude se vám život zdát být veselejší a zajímavější. Zbytečně strádáte tím, co nemáte a neuvědomujete si, co máte. V tom je bohatství života i s málem žít hodně. A tak žijte naplno, ať až jednou budete odcházet z tohoto světa, nemáte čeho litovat.

* * * * * *

12_klokoty Co je channeling?

Je to napojení na vesmírný kanál, odkud můžeme čerpat různé informace, které jsou obsaženy v informačním poli planety a celého Vesmíru. Mnoho lidí se mě ptá: „Dá se naučit channeling?” „Ano, dá, ale chce to hodně vytrvalosti a píle. Musíte se naučit s ním žít. Čím více se učíte channelingu, tím více sílíte v komunikaci se sebou a pak vám dá Vesmír možnost jeho prostřednictvím komunikovat s celým Vesmírem. Pozor, nesmíte však nejdříve k druhým, ale nejdříve musíte umět odpovídat čistě sobě, pak se dá čistě komunikovat s druhými. Pokud se chcete naučit channeling jen proto, abyste díky němu se mohli ptát na druhé, nebude vám fungovat. Bude vám fungovat v napojení na vás a pokud vaše nitro bude čisté, můžete díky němu nalézt další cesty k druhým. Ale kdy to bude, to vám určí sám Vesmír. Nic se nedá urychlit, dá se jen pokorně učit a trpělivě čekat na další cesty, které jsou nám určeny a záleží jen nás, jak se k nim postavíme.

I mě Vesmír nejdříve léta vedl channelingem k cestě k sobě, abych mohla všemu porozumět a časem mi sám zprostředkoval nabídky, prostřednictvím kterých jsem mohla psát channelingová sdělení druhým.

Pamatuji si na moji první akci, kdy všichni na mě chtěli sdělení channelingem. Psala jsem a cítila jsem, že mi začíná hlava čím dám více vnitřně hořet. Jako by se tam sepnuly nějaké dráty, které až pálily. Když jsem chtěla psát desáté poselství, hlas z nitra mi řekl: „Další poselství už nepiš, mohlo by tě to zničit.” A já poslechla. Ten, kdo neuslyší vesmírné pokyny a jde pro nim, může si ublížit.

Před každým sdělením, které píši, dostávám od Vesmíru i pokyn v podobě „Ano”. Znamená to, že na toto se ptát můžu. Ale kdyby přišlo zamítnutí a já bych neposlechla, mohla bych si ublížit.

Pamatuji si, jak po mém semináři jedna paní začala dostávat channelingová sdělení a začala je hned používat pro druhé, i když jsem ji upozorňovala na to, že je třeba neustále pracovat na sobě. Tato paní se pak dostala do nepříjemných stavů a trvalo jí to nějaký čas, než se z nich dostala.

Více o tom, jak na sobě pracovat a jak se učit channeling, píši v knize „Moje duchovní cesta a channeling”. Channelingová sdělení, která mě hodně pomohla osvětlit fungování života jsem zveřejnila v knize „Tajemství života aneb odtajněná sdělení".

Zajímavá sdělení k vývoji planety a k budoucnosti jsou zveřejněna v knize „Rok 2012”. Tuto knihu považuji za nesmírně moudrou a doporučuji si ji přečíst.

Všechny knihy si můžete se slevou objednat na mých stránkách v eshopu nebo zakoupit na Čajovně Relax, Bolevecká náves 6/7 v Plzni.

Pokud byste měli chuť se pustit do channelingu, připravila jsem pro vás seminář, kde se můžete naučit jeho základům a pravidelným tréninkem se v něm zdokonalit. Zvolila jsem pro vás dva dny, kdy budete vyrovnávat energie channelingu s očistou v lázních. Takže se budete nejen učit, ale navíc si užívat i naše lázně. - Informace ZDE

* * * * *

Příběhy z poradny

Na níže uvedených příbězích můžete vidět, jak probíhá channelingová konverzace a můžete se z nich něco přiučit i do svého života.

Jak se učíme svobodě

Pán se mě ptá: „Mám odejít od rodiny?“ V poselství channelingem přišlo toto:

Jeho potíž je v tom, že chce, aby ho druhý chápal, a když ho nechápe, bojí se, že už tento vztah nemá smysl. Je na něm, zda pochopí, že už ve vztahu nechce pokračovat nebo zda se stále bude bát si jít svojí cestou. Nikdo ho neomezuje, on se omezuje sám svým strachem, že bude sám. Je třeba si dopřávat více života po všech stranách a nebát se toho, co tomu řekne rodina a druzí. 

To znamená, že pán má problém žít svobodu ve vztahu a je jedno v jakém. Stále se učí svobodě a je jedno v jakém vztahu se to bude učit. 

Pán pokračuje: „Mám problém se střevem. Čím to je?“ Odpověď:

Jeho střevo mu dává znát, že potřebuje odpočinek a více trávit času o samotě. Proč se stále dává všanc druhým? Cožpak nedokáže trávit svůj čas sám se sebou? Ať se učí více pobývat o samotě a jeho střevo se uzdraví i jeho mysl. 

Pán řekne: „Někdy s manželkou jdu mechanicky, ale pak mi není dobře. Ale učím se to nedělat.”

Pán se znovu ptá: „Mám odejít od manželky?“ 

Odpověď channelingem:

On váhá, a protože váhá, stejně ten krok neudělá, není rozhodnutý, a to rozhodnutí za něj nikdo neudělá. Musí se rozhodnout sám. 

„Proč se mě moji synové vyhýbají?“ 

Odpověď:

Jeho synové mu mají za zlé, že se nesnáší s jejich matkou a že jí dává za vinu to, že se nevěnovala otci tak, jak by měla. On by se měl na situaci s nimi dívat střízlivě a nebát se říkat jim vše, co má na srdci. Neumí jim říkat pravdu a oni pak nevidí jeho trápení, ale jen trápení matky. 

Pán říká: „Je pravda, že když jsem někdy neudělal to, co jsem chtěl, vyčítal jsem to manželce a byl na ni zlý.  Syn je vůči mě uzavřený.“ To co vidí na synovi, je on sám. Vždyť přišlo v poselství, že neumí říkat, co má na srdci. Pak na synovi vidí, že je uzavřený. 

„Co moje zdraví? Pořád ještě mám zánět dásní.“ 

Odpověď:

On se sice vymlouvá na rod, ale problém je v něm samotném. Ještě se neumí rozhodovat, a proto problém přetrvává. Jakmile se nebude bát a bude rozhodovat o svém životě sám, jeho problém se zuby zmizí. Musí zesílit a naučit se říkat vše, co má na srdci. 

Pán řekne: „Cítil jsem, co mi dělá dobře a nešel jsem si za tím. Pak jsem měl vztek..“

Více v časopisu Mysteria tajemna č. 56, který seženete ve stáncích PNS nebo v elektronické podobě na ALZA MEDIA.

zpět