Časopis č. 51/2016

Mys_51

Mysteria tajemna č. 51

Časopis Zdenky Blechové o channelingu, budoucnosti,

poznání věcí okolo nás s návodem na změnu myšlení

Červen 2016

Cena 39 Kč

Obsah:

Nový zákon aneb andělská pomoc - ukázka z připravované knihy

Symbolon - pokračování seriálu o symbolech v našem životě a jejich výkladu

 

EDITORIAL

Poselství channelingem přijato 16. 5. 2016 ve 22.38 hod. 

Ano

V životě jsou chvíle, kdy nás nic nebaví a nejraději bychom šli jinou cestou. A právě v této chvíli je třeba se pozastavit a sledovat své myšlenky, protože mi udávají přímý směr. Každá cesta vede k cíli, ale jen některá je ta pravá, na které se neztratíme. Je třeba si stále hlídat svůj směr a neztrácet se na své cestě.

S láskou Zdenka Blechová

**********

Informační pole Vesmíru

Zdenka a anděl Partner mi povídá o sluneční energii: „Přečetl jsem si nyní, že NASA  zkoumala to, že člověk pokud se bude dívat denně do vycházejícího slunce deset vteřin a bude každý den přidávat deset vteřin, nakonec skončí na tři čtvrtě hodině, přitom musí být bos, je schopen se živit sluneční energií a nemusí jíst. Jde o aktivaci buněk mozku.“ Navážu na náš rozhovor: „Víš, vše, co člověk dělá denně, zaktivuje nějaké buňky jeho těla, které se dle toho začnou chovat jinak. Já dnes už nemůžu nic číst, nic poslouchat za zprávy, protože si věřím. Když člověk uvěří v sebe, najednou nelze věřit ničemu okolo něj. Člověk se napojí na informační pole, ze kterého přijímá správné informace a netýkají se ho informace okolo něj. Začíná žít jinak. Už nežije v informacích na Zemi, ale v informacích ve Vesmíru a Vesmír vede spolehlivě jeho kroky. Je to náročný proces transformace, kdy umírá ego a rodí se světlo. Světlo prosvětluje postupně všechny buňky těla a člověk se osvobozuje od svých stínů. Dnes ráno jsem se probudila s informací: „Rodí se slunce.” Tato informace mě spojuje s informačním polem celého Vesmíru a člověk už nebloudí světem, ale jde vstříc všem informacím z Vesmíru, které ho vedou za světlem. Je to jako když Honzík s Mařenkou viděli v lese světýlko a šli za ním. Slunce v nás probouzí sílu a uzdravení duše, už není třeba se bát druhých, protože ve skutečnosti se člověk bál sám sebe, že nezvládne svůj osud. Nyní už ví, kam jde a tam je cesta přímá, už není nikdo a nic co by ho zdržovalo v jeho cestě. Cesta je přímá a už nelze nikam uhýbat.“

Kriz Najednou mi vyplave na mysl příhoda u holiče před dvěma dny. Měla jsem telefon, a když jsem ho pokládala u kadeřnice na stůl, telefon jako by se zbláznil, displej začal kmitat a neustále se na něm objevovalo šest nul, zmizely a objevila se informace začátek. Kmitání ustalo, až když jsem telefon vypnula. Stále jsem si přemýšlela o informaci začátek a došlo mi, že před týdnem mi přišla informace k mé osobě „začátek konce”, které jsem také nerozuměla. Za pár dní přijedu na přednášku a pořadatelka mě vítá se slovy: „Nové začátky.“ Nechápala jsem tyto útržky. Včera mi volal zaměstnanec z hospody, který mi tam způsobil manko před týdnem. Dříve bych ho uháněla, protože bych měla strach, koho do hospody dám a snažila bych se s ním domluvit. Tady bych ztrácela sílu. Byl by ve výhodě, protože by cítil, že ho potřebuji. Nyní jsem cítila, že už ho nemůžu vzít zpátky a ani se mu už nebudu ozývat. Bylo to jiné než dřív. Najednou jsem přesně věděla, že jinak jednat nemůžu. Protože jsem se mu neozvala, musel se ozvat on, aby věděl. Vyměli jsme si role a já začala sílit. Zvednu telefon a ozvu se jen: „Prosím.“ Na druhé straně je ticho a tak mlčím také. Zaměstnanec se mě ptá: „Asi byste nechtěla abych vzal další týden?“ Povídám: „Je tam Honzík.“ „Ale vždyť tam měla být Ivana.“ Znovu opakuji: „Je tam Honzík.“ Neví, co mi má říci a mlčí. Znovu se ptá a já říkám: „Budu příští týden, zavolejte.“ Jsem překvapena, že jednám jinak než dříve. Je to neosobní forma, žádné informace jsem mu nedala a on je potřeboval, aby věděl, jak se má zachovat. Předtím jsem dávala informace já a pak nevěděla, jak se zachovat. Nyní cítím jen klid v duši a cítím, že říkám něco, co mi přichází a já to neřídím, jen tomu důvěřuji. Vždy jde o informace, informacemi se člověk živí, je to energie, která člověku dává sílu, a tak ten, který ví, je silnější než ten, který tápe. Už v této situaci jsem byla napojena na informační pole Vesmíru a hovořila z tohoto pole, a takto časem budeme jednat všichni, kteří budeme mít víru. Skrze víru budeme dávat řád na Zemi a usměrňovat chování druhých, kteří si ještě nevěří a hledají. Světlo bude prosvětlovat nevědomost.

zpět