Časopis č. 50/2016

Mys_50

Mysteria tajemna č. 50

Časopis Zdenky Blechové o channelingu, budoucnosti,

poznání věcí okolo nás s návodem na změnu myšlení

Březen 2016

Cena 39 Kč

Obsah:

Jak se naučit mít se rád - ukázka z knihy Rok 2012

Symbolon - nový seriál o symbolech v našem životě a jejich výkladu

 

Editorial

Vážení a milí přátelé,

již třináct let vydávám časopis Mysteria tajemna a jsem ráda, že se těší vaší přízni. Prostřednictvím tohoto časopisu vás seznamuji s vaší myslí, učím vás jiným postojům, že se můžete na život podívat i jinak než se díváte. Jsem ráda, že se spolu můžeme vzájemně obohacovat a pracovat na souladu duší. Přeji vám v další cestě mnoho lásky k sobě, skrze kterou můžete milovat i druhé, hodně porozumění pro vše co děláte, protože skrze to, můžete chápat i druhé a hodně harmonie, skrze kterou můžete léčit vše okolo sebe. Těším se na další setkání s vámi v dalším čísle, které vyjde 1. 6. 2016.

**********

Tuto knihu, když jsem vydala koncem roku 2011, tak se jí každý bál a nyní si každý myslí, že je po termínu. Ale právě této mé knihy si nejvíce vážím, protože vysvětluje, jak žít po roce 2012. Naleznete v ní informace o praktikách, kterými jsem se učila mít ráda, jak se spojit s přírodou, jak pomáhat a kdy nepomáhat, jak provádět modlitbu, jak se projevuje Světlo v nás, jak chránit své srdce, povídání o čistotě mysli a mnoho dalších užitečných informací pro život. Nyní si můžete přečíst ukázky z této knihy. Knihu si můžete objednat v eshopu Zdenky Blechové na www.zdenkablechova.cz za akční cenu 190,– Kč. Původní cena 390,– Kč.

 * * *

Mít se rád

Zdenka-letovice Viděla jsem film s Louise L. Hay, a když jsem naslouchala jejímu vypravování o svém dětství, našla jsem tam mnoho společných prvků. I další lidé, kteří ve filmu vystupovali, neměli lehké dětství. Paní Louise Hay říkala: „Do pěti let jsem strávila život v sirotčinci, pak si mě matka vzala do péče, ale našla si muže, který se časem projevil jako násilník. V dětství jsem byla mlácena, znásilněna sousedem, a když jsem dospívala, přestal mě partner mé matky mlátit, ale začal se mnou spát. To pro mě bylo daleko horší, a proto jsem v patnácti letech odešla z domova. Dávala jsem své tělo každému, u koho jsem cítila trochu lásky. Otěhotněla jsem, a protože jsem nebyla schopná se postarat o sebe a natož o dítě, dala jsem dítě jedné rodině do výchovy. Vrátila jsem se pro matku a asi rok jsme spolu žily, pak jsem odešla do světa. Vdala jsem se a po osmnácti letech se rozvedla. Připadala jsem si špatná, zase jsem něco pokazila. Přišla jsem do náboženské církve a tam jsem poprvé slyšela větu: ‚Myšlením si můžeš změnit celý život.‘ A tam teprve začala moje cesta.“

* * * 

Voda Bylo to jako kdybych slyšela ve zkratce svůj život v návaznosti na minulé životy. I já jsem byla v minulém životě znásilňována od svého otce (popisuji v knize Jak porozumět sobě a dětem), i já jsem hledala prostřednictvím sexu lásku (viz moje kniha Rodiče a děti). I já jsem v minulých životech měla problém se postarat o své děti. I já jsem odešla z domova v osmnácti letech a hledala lásku prostřednictvím sexu. Také jsem se oddávala lidem, u kterých jsem cítila, že na mě byli hodní. A moje cesta také začala po návštěvě u psychologa, který mi naordinoval kazetu „Pozitivní myšlení“ poslouchat denně. Kazetu jsem poslouchala neustále a po třech měsících se mi začal život jevit jinak. Tam začala moje cesta. Teprve po třech měsících dochází k náhradě starého vzorce chování novým vzorcem. Musí to být každodenní práce, která má pak kladný výsledek.

* * *

Když jsem v mládí četla knihu Egypťan Sinuhet, zaujala mě tam tato příhoda. Otec Sinuheta byl lékařem v Egyptě a lidé k němu chodili pro rady s různými bolestmi. On vždy napsal nemocnému něco na papyrus s tím, že si to má každý den číst. Sinuhet říká: „A myslíš, že jim to pomůže?“ „Každému, kdo věří, to pomůže,“ odvětil jeho otec. Tehdy mě tato informace moc zaujala. To znamená, že když budu věřit, že mě uzdraví lentilky, tak mě uzdraví? Jen jsem si nevědomky vzpomněla na informaci z mých minulých životů, kdy jsem už toto praktikovala. V současném životě jsem jen nevěděla jak s informací naložit. Teprve když začala moje cesta a já začala afirmace a různé mantry používat, zjistila jsem, že to opravdu funguje. Mantry pro uzdravení jsem použila i do svých „Karet zdraví aneb co nám říká tělo“, použila do svých knih a také je vložila do svých meditačních CD. Například CD „Vodní víly“, kdy tyto afirmace každodenním posloucháním pomáhají vyladit tělo a ducha do rovnováhy. CD „Dýchací techniky“ zase uvolňuje tělo a CD „Setkání s andělem“ vnáší do života to, co chci, aby se mi splnilo. Když něčemu věřím, vždy se to uskuteční. Je to jen myšlenkový program, který zrovna tak může fungovat v opačném smyslu, když nevěřím.

Jezis-01 Na jednom mém semináři měla děvčata srdcem odpovědět, zda se už mají ráda. Většina jich odpověděla, že ano, protože nešla do hloubky svého cítění. Když jdete do hloubky, nepřijde  jen ano, ale přijde vám, proč to ještě není ono. Moje srdce mi tehdy řeklo: „Ano, máš se ráda, ale ještě stále upřednostňuješ ostatní.“ Po nějakém čase mi přišlo: „Nemáš se ráda, protože ještě neumíš říci druhým co ti vadí.“ Naučit se mít rád, není vůbec lehké. Ale jde to krůček po krůčku, ovšem nečekejte zázraky. Program být potřebný druhým a starat se o druhé, nebo žít život druhých, je v nás tak silně zakořeněn, že naučit se žít jen pro sebe, a tím pádem se mít rád, je velmi těžké. Už si myslíme, že to umíme a zase přijde situace, kdy zjistíme, že to tak není. A tak naučit se mít rád půjde, ale stojí to hodně ˙silí. Nebojte se toho a jděte do toho naplno.

zpět