Časopis č. 49/2015

Mys_49

Mysteria tajemna č. 49

Časopis Zdenky Blechové o channelingu, budoucnosti,

poznání věcí okolo nás s návodem na změnu myšlení

Prosinec 2015

Cena 39 Kč

Obsah:

Poselství na rok 2016

Ukázka z knihy "Kočka, telepatický zářič z Vesmíru"

 

„Věříš v konec světa, který přijde 21. 12. 2012?”

„Samozřejmě, že věřím. Ale myslím, že projde stejně bez povšimnutí jako všechny před ním.”

„Věříte tajemným a záhadným úkazům?”

„Stoprocentně. Jednou na nás při milování spadla svatební fotografie visící nad manželským ložem!”

„No a?”

„Nedbal jsem varování a za půl hodiny se neočekávaně vrátila moje žena!”

Adam se jednou vrátil domů hodně pozdě, protože trošku popil se šimpanzem a jednorožcem.

Eva na něj ostře vyjela: „Přiznej se, kdes byl? Že se mi taháš s nějakou jinou ženskou?“

„Neblázni, víš přeci, že jsi jediná žena na Zemi!“

Šli spát. V noci najednou Adama probudilo jemné lehtání na těle. Otevřel oči a vidí, že je to Eva, tak se ptá: „Co to, prosím tě, má znamenat?“

„Počítám ti žebra!“

EDITORIAL:

Milí přátelé, chci vám všem poděkovat za dlouholetou přízeň, které si moc vážím. Děkuji vám, že kráčíme společnou cestou a já se můžu na chvíli stát součástí i vašeho života. Díky vám mohu tvořit to, co mě baví a co chci, a díky vám se učím podílet se na všem svobodně a volně. Všichni jsme tu jen na návštěvě, a když pochopíme, že si tu můžeme zprostředkovat vše, po čem toužíme vlastní pílí a trpělivostí, hned je život veselejší a plnější. A tak i vám přeji, abyste si plnili své sny a mohli těmito svými sny obohacovat druhé duše. Protože vše, co tvoříme pro sebe, tvoříme i pro druhé.

S láskou Zdenka Blechová

**********


Zdenka a Micinka Přijedeme do penzionu a na dvoře nás přivítá krásně zbarvená kočička. Je vidět, že je bojácná, pomalu se k ní přibližuji a ona se nechá pohladit. Pak zase odběhne. Ráno snídáme a najednou  k nám přiběhne tato kočička. Chvíli posedí a já jí říkám: „Ty jsi nás přišla pozdravit?!“ Něco dole zarachotí a kočička uteče. Když odjíždíme, říkám majitelce penzionu, která nás vyprovází: „Máte krásnou kočičku.“ „No, přišla sem podvyživená jako kotě. Dva dny jsem odolávala a pak tu zůstala. Je to venkovní kočka.“ Paní si chvíli stěžovala na to, že tam ta kočka je, jak neustále rodí koťata, až ji museli dát vykastrovat. Pokračuje: „Když je chvíli otevřeno, hned vběhne dovnitř, a to ona nesmí.“ Oznámím jí: „Mám doma tři kočky.“ Paní pookřála: „Tak to dokážete pochopit, ale jsou lidé, kteří to nedokáží pochopit.“ Na paní je krásně vidět, jak se přikloní v názoru na život vždy k člověku, se kterým právě je. Je falešná a bude se snažit, aby o nikoho ve svém životě nepřišla. A tak bude měnit názory zrovna tak, jak bude zapotřebí, aby byla pohoda. Kdybych byla proti kočkám, i ona by si přisadila. Když jsem s nimi, i ona proti nim nic nemá. Ještě žije strach. Kočičky k nám vždy přichází samy, aby nám pomohly v naší cestě k čistotě a ke svobodě. Na každé kočičce se odráží chování osoby, u které přebývá.

* * *

PrinceznaMaminka stále pronáší o naší bílé kočičce Princezně: „Ona přišla jako bezdomovec. Byla týraná. Ona už jiná nebude.“ Slova, která pronáší, mě bolí. Vždy, když vás něco bolí, týká se vás to. Ne náhodou to slyšíte. Bílá kočička se nedala celých jedenáct let, co ji mám, hladit. Bála se pohlazení, čekala nebezpečí. Je mojí součástí, a tak si na ní hodně uvědomuji sebe. Dnes mi dochází, že i já jsem v minulosti hledala lásku u druhých, nebydlela jsem ve svém srdci a hodně byla týraná skrze nepochopení pravé lásky. Když jsem pochopila, i kočička se změnila a najednou se dá pohladit čím dál více a dokonce vysedává na mamince a v její posteli. V roce 2015 maminka se mnou bydlí již celých deset let, a jak píši v knize „Rozloučení s maminkou“, došlo mi, že celý život jsem s ní bojovala o pohlazení, které mi chybělo. Když jsem pochopila, že mi nikdo pohlazení nemůže dát, ale že si ho můžu dát sama tím, že se budu mít ráda, dokážu ho dávat i mamince. Ustal náš boj a je nám spolu čím dál lépe. Pokud s rodiči nemáte něco vyřešeno, vrací vás to na stáří k nim, abyste si s nimi mohli vyřešit své bloky a odcházeli jste ze života s pochopením a ne s výčitkami a bolestmi v duši.

* * * 

Poselství na rok 2016 najdete na této stránce ZDE.

zpět