Časopis Mysteria tajemna č. 44

Mys_44_ob_stranka_1

Mysteria tajemna č. 44

Časopis Zdenky Blechové o channelingu, budoucnosti,

poznání věcí okolo nás s návodem na změnu myšlení

Září 2014

Cena 39 Kč

Obsah:

Hrad Svojanov

Pověst o Andělské hoře

Rozloučení s minulostí

   

Editorial

Channeling – přijala Zdenka Blechová 13. 8. v 8.18 hod.

Ano

V dnešní době se vám bude zdát, že se stále více ocitáte v dění, ve kterém nechcete být. Ale je to proto, že vaše podvědomí cítí, že se už nechce podílet na falši a přetvářce, a chce jít s čistým štítem do dalších situací a nechce se už nechat druhými zatahovat do věcí, do kterých mu nic není. Je třeba nyní následovat vše, co přichází a nebát se toho. Je to o čištění vašich pocitů z minulosti, aby se mohly uzdravit a aby mohlo přijít něco nového. Aby se to mohlo stát, musíte znovu procházet situacemi, ve kterých jste si v minulosti neuměli poradit a znovu zaujmout postoj, aby se vše mohlo dít jinak. Už nezaujímat stejný postoj, ale měnit postoje. Pak můžete zjistit, který postoj, je ten správný. A tak vše je připraveno pro uzdravení těla i duše. Obě jedno jsou.

HHHHHHHHHHHH

Zdenka na Svojanově Svojanov

Maminka říká: „Já myslela, když jsem pobožná, že to musím dělat.“ Myslí tím své dobré skutky, které dělala. Mami pokračuje: „Celý život jsem dělala dobro pro druhé, a co jsem z toho měla? Jen se mi odplatili zlem. Čím víc jsem pro ně dělala, tím víc do mě píchli“ Každé píchnutí do srdce, uzdravuje zranění v nás, protože se musíme učit lásce k sobě, když druzí mě tu lásku, kterou od nich očekávám, nedávají. 

Protože všichni kráčíme po stopách rodu, i já jsem si v sobě nesla tento program, kterého jsem se pomalu v tomto životě zbavovala. Na email mi chodí nabídky Slevomatu a jednou mě tam zaujala nabídka: Dvě noci na hradě Svojanov. Neznala jsem tento hrad, ale přesto mě přitahoval. Objednala jsem si tento pobyt a netušila, že jsem potvrdila přednášku na tomto hradě na akci, která se tam měla konat týden po tom, co jsem si objednala pobyt na tomto hradě. Téma přednášky jsem zvolila „Minulé životy na hradě Svojanov.“ Až časem mi došlo, že se jedná o tentýž hrad. Spletla jsem si ho s hradem Štěpánov, kde jsem měla minulý rok přednášku na minulé životy. 

Už v den odjezdu na hrad Svojanov mě přepadala tíseň, hrnuly se mi slzy do očí a já nevěděla, proč. Nemusíme vždy rozumět tomu, co se v nás děje. Celou cestu jsem si přemýšlela o tom, že když má člověk dobré postavení ve společnosti díky penězům, může být v klidu a i se můžou mít dobře ti, kteří pro něj pracují. Ale aby se člověk měl dobře, musí máknout. Ať už duchovně, duševně či fyzicky. Sama jsem to poznala na svém těle toto léto, když jsem denně sportovala 3 hodiny, že jsem hubla a mohla jsem jíst vše, co jsem měla ráda. Když se nebudu hýbat a ještě se budu omezovat v jídle, budu strádat jak fyzicky, tak duševně a výsledek hubnutí nebude trvalý, protože bude stačit, abych začala jíst vše, co mám ráda. Takže vše, čeho člověk dosáhne, ho stojí hodně úsilí a snahy a jen někdo je ochoten, to podstoupit. 

Věděla jsem, že mě na Svojanově čeká setkání samé se sebou, jen jsem nevěděla v jakém slova smyslu. Už slova paní, která nás ubytovávala, mě překvapila: „A kdyby náhodou jste měli v noci nějaký problém, tady bydlí správce a tam pracovníci hradu, tak se na ně můžete obrátit. Už jméno správce Dempír mě nějakým způsobem provokovalo. Spojilo se mi s upírem, který vysává lidi. Napojila jsem se na správce hradu z minulosti, který vysával lidi fyzicky. 

Večer jsme si s přítelem vykládali karty a mě došlo, že jsem zde působila jako někdo oddaný svému pánu a vše dělala s vírou v osud. Z karet jsem se dozvěděla, že jsem utrpěla nějaké zranění. Přišla i informace, že se zde v noci budu cítit neklidná a budu odjíždět z hradu s poznáním: Cesta dlážděná dobrými úmysly nemusí být vždy správná.

******

2014-01-07-2001 Když u mě na stavbě pracovali dělníci na výstavbě kamenné zdi, každou chvíli se něco stalo. Jednou si jeden zlomil nohu, druhý měl havárii atd. Tehdy moje sestra prohlásila: „Zděnka okolo tebe všichni padají, ty všechny odděláš.“ Dnes vím, že to není o mě, ale o každém člověku, kolik toho v životě chce unést. Tehdy si moje sestra také myslela, že ji oddělám, že je u mě věčně nemocná, protože jsem na ní chtěla větší výkony, než ona byla schopná pobrat. A dokud bych jí říkala: Ty nevíš, jak se dělá jinde a tady ta práce není tak náročná jako jinde,“ nepochopila by. Dnes už pochopila a můžeme si být blíž, protože jí nechávám jít vlastní cestou. A tak, když si uvědomíme, že každý člověk si na vše musí přijít sám a nic v jeho vědomí nelze změnit názorem a poučováním, dostáváme se k velké životní moudrosti, že každý tu je jen sám za sebe, a čím dříve toto pochopí, tím dříve bude vděčen všemu, co ho život učí, protože jen učením lze dojít k moudrosti. Slepé odříkávání modliteb a představy nás jen vrací k učení. A tak i Raším jen chtěl, aby se všichni měli dobře a myslel si, že když zaberou, že se jim to splní, ale časem pochopil slepý postoj druhých a přestal se starat o svoji hodnost, a to ho přivedlo k záhubě. Je dobré nesoudit druhé a nechat jim možnost volby. Nyní píši slova o Rašínovi, která mi přišla, a která jsem se nikde nedočetla.

*****

Vesmír před časem sdělil, že dostáváme energetická pásma, která zvyšují naše vibrace a putují k nám skrze frekvence. Všimněte si, že každá kočička přede jinak. Každá je napojená na jinou frekvenci. A jak mi přišlo poselstvím sdělení, že kočky jsou telepatickým zářičem z Vesmíru, tak vám každá skrze frekvence předává jiné informace. Nejvíce mě naučila má bílá kočka, které říkáme Princezna. Je to osobnost a nenechá se od nikoho jen tak pohladit a také si nenechá nic líbit, hned se po vás ožene packou, a přesto ji všichni milují, protože je svá. Nejdříve jsem na ní byla naštvaná, že se nenechá pohladit, že je útočná a že mi všude čůrá. Dnes vidím, jaké je to zlatíčko. Přijde za mnou do koupelny, skočí na okraj vany a nechá se hladit a krásně přede. Když jsem se od ní naučila, že si nemusím nechat vše líbit a umím se i ohnat a stala se osobností, už na ní nevidím žádné chyby a dokonce se chce mazlit, což dříve nechtěla. Každá bytost nás učí být lepším.

*****

zpět