Mysteria tajemna č. 41

Mys-41

Mysteria tajemna č. 41

Časopis Zdenky Blechové o channelingu, budoucnosti, poznání věcí okolo nás s návodem na změnu myšlení

Prosinec 2013

Cena 33,- Kč

Obsah:

 Poselství na rok 2014

Ukázka z knihy Já+Ty - Osudový nebo duchovní partner, sex a peníze

Ukázka z knihy Já+Ty = Kdy už přijde partner?

 

Poselství na rok 2014

– přijala Zdenka Blechová 20. 11. 2013 v 8.26 hod.

Ano

Anděl V příštím roce vás čeká ještě více vřavy než v letošním roce. Lidé, kteří si nevážili svého zdraví a zaprodávali ho druhým skrze pomoc jim, budou stále více chřadnout a budou se cítit nespokojeni ve svém žití. Nebudou vědět proč, ale bude to v rámci vztahů, které je třeba opustit a ne se stále doprošovat vzájemné pomoci. Vždyť oni si vzájemnou pomocí škodí a jejich stav se stále více dostává do bodu vzkříšení, kdy si uvědomí, že už takto nemůžu dál, a tím se můžou začít zabývat jinými cestami.

Dokud se budou zabývat jen cestou k druhým, budou se potýkat stále více s nedostatky ve svém životě, a to nejen ve formě financí, ale i ve formě zdraví. Každá duše si bude muset vybrat, buď svoji tvořivost, a tím se dostat k uzdravení a stálé radosti, to je ten Ráj, o kterém sníte, nebo si bude moci vybrat vztahy, a tudíž bude stále žít v černé díře, ze které se nebude moci dostat ven, protože jí v tom budou bránit vztahy s ostatními, se kterými se nechce rozejít.

Dveře jinamJen duše, která bude odhodlaná se pustit a jít si svojí cestou, se může dostat z černé díry do Světla. Ve Světle bude žít sama za sebe, s odpovědností k sobě a tím i k druhým, nebude se bát, že se neuživí a bude se snažit pro to udělat maximum. Každá duše ví, že její podstatou je tvořivost, skrze kterou přišla na Zemi, a že se ztratila ve vztazích, ji odvedlo od její podstaty. Přišel čas se vrátit ke své podstatě a ke svému cíli, skrze který má být prospěšná nejen sobě, ale i druhým. Druzí jí budou v jejím úkolu nápomocni a všichni se stále více budou cítit dobře ve vesmírné rodině, kterou budou vytvářet.

Celé poselství si můžete přečíst na této stránce ZDE.

Ukázka z knihy JÁ + TY - Osudový nebo duchovní partner, sex a peníze.

Smíření s osudovým partnerem

 

Dle výzkumů:
87% lidí při zvedání závaží myslí na sex,
13% lidí při sexu myslí na zvedání závaží

***

Vidím se ve všech životních situacích. Všechno znám, vším jsem také procházela. Vím, kam která cesta vede, jaké utrpení přináší, jak se bude vyvíjet. Aby člověk mohl být obsažen ve všem, musí projít vším. A když člověk projde vším, vidí příběhy druhých, ve kterých vidí sebe. Někdy člověk ještě nemá všechny životní lekce zpracovány, a proto když vidí svůj příběh na druhých, pocítí lítost, nebo dostane vztek či jiné emoce.

***

Dlouho jsem neviděla svého osudového partnera, a tak nebyla náhoda, že mě přišla nabídka přednášet ve městě, poblíž kterého bydlel můj osudový partner. Neviděli jsme se pár let, a když zahlédl na náměstí plakát s mojí přednáškou, připomněl se mi po přednášce telefonem: „Ahoj Zdeni, chtěl jsem přijít na přednášku a přinést ti kytku, ale nechtěl jsem tě rozhodit.“ „Dnes už bys mě nerozhodil.“ „Rád bych tě viděl.“ „Dobře, zastavíme se u tebe pozítří, až pojedeme domů.“ Vysvětlil mi, kde bydlí a já s mým duchovním partnerem jsme se vydali v osudný den k němu na návštěvu. Dům jsem poznala již zdálky. Když jsme klepali, nikdo nám neotevřel. Moje zvědavost mi nedala, a proto jsem nahlédla do oken v přízemí domu, kam bylo dobře vidět. Byla jsem zděšená, tolik nepořádku, že se tam nedalo bydlet a naházeného harampádí, jsem snad nikdy neviděla. Zaujal mě věšák, na kterém bylo na ramínku pověšené sako, které jsem mu před léty dala. To mě rozlítostnilo.

Sedla jsem si do auta a začala plakat. Dojalo mě, jak bydlí. Nedalo mi to a zavolala jsem mému osudovému partnerovi: „Kde jsi, čekáme tu na tebe.“ „Za chvíli jsem tam.“ Přijel a já byla překvapená, jak sešel. Mastné urousané vlasy, přední zuby chyběly, špinavá bunda a kalhoty. Kde je ten kluk, který tolik dbal na čistotu? Překvapilo mě, kam až člověk může klesnout. Ale zase jsem viděla sebe v minulých životech.  Kam až jsem klesla díky vztahům.

***

Seznámila jsem mého osudového partnera s mým duchovním partnerem. Osudový partner se rozpovídal: „Elektriku mi odpojili, prej jim dlužim nějaký peníze, ale já jim nic nedlužím. To oni všichni tady ve vesnici se na mě napojili.“ Bere drogy a ty mu naleptávají jeho psychiku, a proto už nevidí věci reálně. Bylo mi ho líto a celkově ze všeho smutno. Pokračoval: „Víš a někdy se tady na baráku sám bojím, pořád sem někdo chodí a všechno mi tady ničí, podívej, rozbili mi kolo a snowbord.“ Bylo zbytečné mu vysvětlovat, že si to rozbil sám, když nebyl při smyslech. Nepochopil by to a ještě by se rozčílil.

„A z čeho žiješ?“ ptám se. „No, rozprodávám věci a taky měď a tak. Chceš vidět, kde spím?“ Přikývla jsem. Otevřel malou místnost, kterou označil za kotelnu. V místnosti byla malá kamínka, udusaná hlína a stará špinavá matrace se špinavým spacákem. „A topíš si tu?“ „Občas.“ Zrovna mrzlo, byla jsem celá prokřehlá už teď přes den a neuměla jsem si představit, jak v mrazu může v noci spát. „Občas se vykoupu u kámoše a soused mi půjčí elektriku, abych se mohl oholit a nabít si telefon.“

***

Společnost mu dělal kocourek, kterého si pořídil ve stejný den jako já svoji kočičku. Už tenkrát jsem byla překvapená, že jsme ani jeden nemluvil o tom, že si pořídíme kočičku, a přesto jsme si ji pořídili ve stejný den. Kočky nás v životě vedou přímou cestou k našemu cíli. Můj osudový partner říká: „Nechceš si vzít Mikeše sebou? On jediný mě podržel.“ Věděla jsem, že kvůli kocourovi se snaží žít, a kdybych si Mikeše vzala, neměl by už důvod tu být. Sám to naznačil tím, že si občas něco píchne a že si jednou dá zlatou. Zlatou feťáci ukončí svůj život.

Povídá: „Něco ti ukážu.“ Ukazuje mi velkou plynovou bombu a říká: „Víš, nic jim nedám, všechno poletí do povětří. Podívej, co nosím u sebe,“ a vyndavá nůž. Cítila jsem s ním, připadal si jak lovená zvěř a bál se. Nechtěl to přiznat. Po chvíli jsme se rozloučili, nasedli s mým duchovním partnerem do auta a odjeli. Oba jsme se v autě rozplakali nad jeho žitím. Přemýšleli jsme i o tom, co říkal. Když bouchne ta plynová bomba, ohrozí i sousední domky. Neměli bychom to udat? Ale, kdo mu dosvědčí, že to tak plánuje? A když to bude chtít udělat, já to neovlivním.

***

Ukázka z knihy JÁ + TY = Kdy už přijde partner?

Žili jsme za zdí

 

Zdenka Blechová:
Ve vizi se mi zjevilo, že všechny vztahy se musí od sebe oddálit,
aby se uzdravené mohly k sobě navrátit.

***

Obalka-3-predek-gb Milá paní Zdeno,

zjišťuji čím dál více, jak fungují zákony Vesmíru. Několikrát jsem měla v ruce váš časopis, ale zdál se mi drahý. Pak jsem jela s kamarádem na hory a ve stánku neměli nic nového, jen poslední výtisk vašeho časopisu. Než jsme vlakem dojeli do hor, měla jsem celé číslo přečtené. Bylo o Vaší cestě na Srí Lanku. Hned po návratu jsem vám psala a druhý den volala kvůli předplatnému. Nyní hltám jedno číslo za druhým a v článcích vidím sama sebe. Čtu doslova svůj životní příběh, své chyby a nenapravitelné kopance. Své prohry. Knihu Osudový partner čtu nyní a někdy si u ní i popláču. Jsem vdaná 19 let, ještě před čtyřmi roky jsem si myslela, že v našem manželství je vše v pořádku. Jak bláhová jsem tenkrát byla. Utvořili jsme si kolem naší rodiny – manžel, moje dcera z prvního manželství a náš syn, vysokou zeď. Žili jsme jen pro sebe, málokoho jsme si připustili k sobě. Před čtyřmi lety byl můj manžel v lázních. Po jeho návratu jsem zažila šok. Našel si tam kamarádku. Řekl mi, že se se mnou nemá už o čem bavit. Jednou za měsíc jezdil za ní na návštěvu. Byla jsem zraněná, nešťastná, osamělá. Začala jsem hledat důkazy a našla.

Dnes vím, že mojí největší chybou bylo, že jsem byla na manžela velmi fixovaná. Vypěstovala jsem si na něm závislost. Myslela jsem si, že se situace nějak spraví, ale není to dobré. Manžel s kamarádkou udržuje kontakt, bolí mě to. Někdy bych chtěla zasáhnout, ale něco mě drží zpátky. Vždy jsem tíhla k duchovnu, kartám, k četbě. Jenže v poslední době se cítím jako bych stála na křižovatce. Je toho hodně, co mě tíží, ale nechci vás moc zatěžovat. Hlavně vám chci poděkovat za knihu, protože čím déle ji čtu, tím více vidím chyby, kterých se dopouštím.

***

žena Každá žena se učí toto:

Nejdříve být samostatná a pak může dostat muže, který jí se vším pomůže. Když se žena stane samostatná, už se bojí přijímat od muže pomoc, protože ví, že to vede k závislosti. Pokud si žena stále udrží svůj záměr, své názory a svojí přirozenost, nemůže se jí stát, že se díky pomoci stane opět závislou na partnerovi. Už se vše naučila a umí si se vším poradit. Dle toho se chová, a pokud jí muž chce pomoci, může, ale pokud nechce, nemusí. Ona si umí vše zařídit sama. Už se nebude hroutit a dožadovat na muži pomoci, ani na něho zlobit. Taková žena ví, že přežije, když muž odejde, proto může přijímat od muže pomoc v jakékoliv situaci.

Takže partnera, který vám bude plnit vše, co chcete, a pomůže vám se vším, co potřebujete, naleznete teprve, až to budete každá umět sama.

zpět