Časopis č. 12

  

Rozšiřujeme vydávání časopisu na 4 čísla ročně z původních 3

Časopis vychází
4 x do roka
1.3.     1.6.    1.9.   1.12.
    Pozor !!!
Od 1. 9. 2005 vychází náš časopis v úplně nové podobě a můžete si ho zakoupit ve stáncích PNS v celé republice
 

číslo  12

září  2006

 cena 29,- KčObsah:
Str. 2     Léto a naše pěkné tělo
Str. 3 Moudrosti života
. 4 - 5     Manželství a svatba
Str. 6 - 9  Příběh dnešní ženy
Str. 10 - 11 Učíme se cítit
Str. 12 - 13 Proč hledáme toho druhého
Str. 14 - 15 Partnerské vztahy humorně
Str. 16 - 17 Vývoj partnerských vztahů        
Str. 18  Partnerství očima muže
Str. 19 Pravidla pro lidský život 

 

TAK JEDNODUCHÝ JE ŽIVOT...


1. Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, takže pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste vy.

2. Na dosáhnutí cíle je potřebné snít. Takže se na všechno vykašlete a běžte spát.

3. Když je vám jednoho dne vaše milovaná osoba nevěrná a vy chcete vyskočit z okna, pamatujte: To, co vám nasadili, jsou parohy, ne křídla.

4. Sex je jako karetní hra - pokud nemáte dobrého spoluhráče, pak je lepší mít dobrou ruku.

5. Ženy jsou jako překlady z cizího jazyka. Ty dobré nejsou věrné a ty věrné nejsou dobré.

6. Když jednoho dne ucítíte velké prázdno - jezte, je to hlad. 
Vtip12-02  

 

      MYSTERIA TAJEMNA vážně i nevážně

časopis pro příznivce nejen esoteriky, ale i partnerských vztahů, moudrých příběhů ze života, testů, humoru a poselství automatickým písmem a automatické kresby

 

Světlo světa spatřilo 1. 9. 2006 další číslo časopisu MYSTERIA TAJEMNA  - vážně i nevážně.

MYSTERIA TAJEMNA si můžete objednat e-mailem:
zdenkablechova@seznam.cz
telefonicky: 603 847 278
zakoupit u novinových stánků nebo ve vybraných knihkupectvích v celé republice.

 


Léto a naše pěkné tělo !!!!

 

Když se narodíme, máme každý dán do vínku určitý váhový potenciál. Tzn., že pro někoho bude přiměřená váha 55 – 60 kg a pro někoho 70 – 80 kg. Tuto váhu si přinášíme z minulého života. Když jsem např. v minulém životě měla dánu optimální váhu z předešlého života 55 – 60 kg a špatně jsem s ní nakládala, např. se přejídala a nic nedělala a přibrala např. 20 kg, budu mít pro příští život dánu do vínku váhu 70 – 80 kg. S touto váhou těžko hnu. Je to můj stanovený průměr a pokud s ní budu dobře hospodařit a dostanu se na váhu 70 kg, budu mít pro příští život dán váhový potenciál 60 – 70 kg. Vždy je to v průměru 10 kg v přírůstku nebo v úbytku. Není to tak jednoduché se zbavit přebytečných kil anebo naopak získat kila navíc.

 

Jednou ke mně do poradny přišla paní a povídá: „Já bych chtěla přibrat a vůbec mi to nejde. Mám strach, že z toho onemocním..“ Automatickým písmem jsem zjistila, že tato žena v minulém životě umírala v koncentračním táboře s váhou 45 kg a proto v tomto životě bude mít max. 55 kg. A když se bude trápit tím, že je hubená, onemocní. Naopak, když přijme své tělo za své, může se těšit dobrému zdraví.

 

A co nám tedy říká naše daná váha? Že není třeba držet diety anebo se přejídat. Pokud ke svému tělu přistupuji s úctou, jako ke chrámu své duše, bude se vždy cítit dobře a ať jím nebo nejím, stále si bude zachovávat svoji danou váhu. Ono si totiž samo bude regulovat stabilitu např. zvýšeným výdejem kalorií při větší chuti.

 

Stačí naše tělo jen poslouchat a ono se samo léčí a udržuje v kondici. Např. někdy můžete mít chuť na meruňky, to vaše srdce si říká o posílení nebo jindy na třešně nebo borůvky a to zase potřebuje naše tělo pročistit. Někdy potřebujeme dodat sílu a máme chuť na maso, někdy naopak potřebujeme dodat jen energii a to nám zase dávají např. dorty a sladkosti. A když si vše, co potřebuje naše tělo dopřejeme, bude naše tělo spokojené a nemá důvod si dělat zásoby. Přirovnejme naše tělo malému dítěti, které když dostane, co potřebuje nemá důvod zlobit. Naopak když držíme dietu má naše tělo strach, kdy zase dostanu příděl a proto vše, co jíme ukládá do zásoby. Pokud dostane vše kdykoliv, nemá potřebu si dělat zásoby a vše pustí a nechá si jen tolik, kolik potřebuje.

 

Představte si malé dítě, kterému doma zakazují bonbony a najednou přijde na návštěvu, kde je jich spoustu. Co udělá? S chutí se do nich pustí až se jich přejí a bude mu špatně. Ale má dobrý pocit, vždyť mu tolik chutnalo. Když ale bude mít bonbony kdykoliv, začne jich jíst méně a už mu nebudou tolik chutnat. Časem už vůbec a pokud mu je budete nutit, bude mu to protivné.

 

A tak je to i s našem tělem. Pokud držíme dietu, abychom byly štíhlé a krásné, zase po čase váhu nabereme zpět. Naše tělo je vyhladovělé a bude se potřebovat brzy vrátit do původní hladiny. Vše nám o to více bude chutnat a my se stěží ubráníme našim chutím.

 

Pokud si však dopřejeme kdykoliv cokoliv, naše chutě budou menší a nakonec budeme jíst jen proto, že máme hlad ne chuť. Chuť zmizí, my si už tolik nebudeme vychutnávat jídlo, ale budeme jíst jen tolik, kolik naše tělo žádá.

 

A proto ženy, netrapte se zbytečnými dietami. Pokud chcete opravdu zhubnout, vydávejte ze svého těla více energie prostřednictvím sportu. Pak bude úbytek trvalý a chutě menší. Neboť jídlo je vlastně energie, kterou si dodáváme a pokud si tuto energii dodáme jiným způsobem např. pohybem, budeme se cítit také spokojené s menší chutí na jídlo.

 

A tak vám přeji v létě hodně tělesné aktivity v jakékoliv podobě, neboť aktivita nám přináší radost a spokojenost a naopak lenost depresi a nostalgii.

 

A i hezká těla se časem dostaví prostřednictvím pohybu, ale vše je o naší trpělivosti. Prostě bez práce nejsou koláče a to se týká všech oblastí života. Jen neustálou pílí se můžeme zdokonalovat.

 BÁSEŇ ŽENY

Chci muže, který je krásný, chytrý a silný,
milující dlouhé naslouchání,
muže, který myslí dřív než mluví,
muže, který zavolá a nečeká týdny.
Jeho zaměstnání je prostě skvělé,
jeho konto pro mě vždy vroucně otevřené.
Galantní u stolu, etikety znalý,
záda mi mne a to bez váhání.
Ó, muže který mysl mou miluje
a ví co odpovědět na 'můj zadek, jak velký je?'
 Muže takového nekonečně chci milovat
a jako svého nejlepšího přítele znát.


BÁSEŇ MUŽE

Chci hlucho-němou nymfomanku
 s velkejma kozama, co vlastní pivnici a rybářskou loď.
 Vím, že se to nerýmuje a je mi to u prdele.

 

 

 

zpět